Кондиціонери Луцьк
Ваше житло та підприємство обирає теплові насоси ZUBADAN Inverter компанії Mitsubishi Electric.

В наш час, коли комунальні тарифи на опалення та постачання гарячої води постійно зростають, існує повноцінна, перевірена часом, альтернатива - теплові насоси ZUBADAN Inverter ( японською означає «супер обігрів» ) від беззаперечного лідера на ринку повітряної опалювальної техніки, всесвітньо відомої компанії Mitsubishi Electric.

Якщо потрібно охолодити чи нагріти повітря, або ж підігріти воду – Ви можете отримати безліч пропозицій, рясніючих заманливими цінами та гарантіями роботи приладів до -25*с, та навіть нижче. Все це добре, але … Враховуючи те, що клієнт обирає будь-який повітряний тепловий насос для того, щоб при споживанні одного кВт електроенергії, отримати близько 4-6 кВт теплоенергії, людина може не доотримати інформацію, що будь-який дешевий агрегат втратить свою енергоефективність на 40% при температурі нижче ніж мінус 5-7*с, або мінус 10*с за дорогу версію приладу. Так, робити до -25*с , наприклад, вони будуть, але не ефективно..

Зовсім інша робота спостерігається, коли споживач обирає ZUBADAN та гарантовано отримує заявлені виробником параметри по енергозаощадженню аж до температури зовнішнього повітря мінус 15*с, та падіння енергоефективності після цього до 30%. У підсумку хочеться зазначити, що реалізовуючи ідею встановлення повітряного теплового насосу на об'єкті, та розглядаючи його як єдине джерело теплоенергії, потрібно обирати Mitsubishi Electric. Якщо ідея полягає у встановленні додаткового та енергоефективного (до критичних температур) джерела тепла, тоді є сенс економити кошти. Дороге але не досить ефективне обладнання розглядати, все-таки, не варто.

Зробіть вашому житлу добре!


Кондиціонери Луцьк
Коли канальний кондиціонер – тягар.

Канальний кондиціонер – це гарний вибір, для швидкого охолодження та нагріву приміщень. В цьому блоці є багато переваг, починаючи від прихованого монтажу та можливості подачі свіжого повітря, закінчуючи низьким рівнем шуму. Не зважаючи на це, можливо нівелювати всі ці переваги неякісним та дешевим монтажем системи каналів подачі та забору повітря, та зробити нестерпним, для комфорту, наявність даного обладнання.

Зазвичай, якщо розглядати розташування канального внутрішнього блоку на горищі з не утепленим дахом, середньостатичний монтажник здійснює закладання повітроводів утепленими мінватою (синтипоном) гнучкими каналами. Це дуже зручно, швидко, дешево, але не надійно. Дані магістралі відрізняються дуже високою втратою тепла (холода), що призводить до надмірного навантаження на компресорно-кондесаторний блок та більшої витрати електроенергії чим потрібно. Взимку, при відключенні системи, завдяки високій теплопровідності, відчувається протяг через вентиляційні решітки, та спостерігається випадання конденсату всередині каналу.

Серед переваг таких каналів є їхня дешевизна - близько вдвічі, в порівнянні з оцинкованими повітропроводами, що дає змогу замовнику заощадити кошти, але в кінцевому варіанті отримати проблему. Важливою перевагою для монтажної організації є здешевлення проекту, що призводить до швидшого вибору клієнтом його комерційної пропозиції та не витрачання зайвого часу на довготривалий монтаж систем спірально-навивних або прямокутних каналів та їх утеплення. А час, як ми знаємо – гроші.

Підсумовуючи вище написане, вбачається недоцільність початкової економії коштів на комфорті, завдаючи шкоди своєму здоров`ю та внутрішньому оздобленню приміщення, витрачаючи фінанси на перебільшені тепловтрати будинку.